دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام خاک اهوراییMehdi Yaghmaei – Khake Ahooraeeترانه : احمد امیرخلیلی ؛ موزیک : مهدی یغمایی و پوریا حیدری ؛ تنظیم : پوریا حیدریمتن آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام خاک اهوراییای همه زیبای من خاک تماشایی منعشق اهورایی من ایران ایرانبغض تو بر شانه ی من خنده ی مستانه ی منای تویی خانه ی من ایران ایرانکه بی تو جهان جز قفس نیستکه جز در هوایت نفس نیستکه زیباییت در سرشت است که خاک تو خاک بهشت استای همه زیبای من خاک تماشایی منعشق اهورایی من ایران ایرانبغض تو بر شانه ی من خنده ی مستانه ی منای تویی خانه ی من ایران ایراننام تو در من چو عشق هست در جانکه من با تو کوهم که من با تو طوفانارس تا خلیجت سهند تا خراسانجهان را به دورت بچرخان بگردانتو جانی اگر جان عزیز است که خاک دلیران عزیز استدر عشق تو پایان نباشد نباشم چو ایران نباشدای همه زیبای من خاک تماشایی من عشق اهورایی من ایران ایرانبغض تو بر شانه ی من خنده ی مستانه ی منای تویی خانه ی من ایران ایرانای همه زیبای من خاک تماشایی منعشق اهورایی من ایران ایرانبغض تو بر شانه ی من خنده ی مستانه ی منای تویی خانه ی من ایران ایران خاک دلیران
ادامه مطلب : دانلود آهنگ مهدی یغمایی به نام خاک اهورایی

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اهورایی ,یغمایی ,مهدی ,شانه ,خنده ,منای ,مهدی یغمایی ,ایران ایرانبغض ,منای تویی ,تویی خانه ,منعشق اهورایی ,تماشایی منعشق اهورایی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ڪـاڪ[Angry]ــتوω یادمان آیت الله صدری تور کرمان | تور کرمان با قطار فلومتر تعمیرات انواع اینورتر و درایو صنعتی و سافت استارتر و سروو درایو وبلاگ رسمی امیر حسین ظهیری کنکوربازها schoolsadat احساس من و تو